Manuel Kaynak Tabancaları

Manuel kaynağın uygulanması için ARO, Ergoline kaynak tabancası ve onu takip eden iki model olan Ergolean ve Ergoflex’i sunuyor. Her müşteri kendi ihtiyaçlarına en uygun nitelikteki çözümü seçebiliyor. Tüm ARO tabancaları manuel kaynağı optimize etmek için ARO kontrol kabinleri ve çeşitli aksesuarları ile sunulmaktadır.

1. Ergoline

Ergoline otomotiv sektörü ve diğer sanayilerdeki müşterileri ile kendisini kanıtlamıştır. Pazarda lider olan bu manuel kaynak tabancaları, ağırlık oranı ve mükemmel güç ile birlikte tasarımıyla da kolay kullanım kombinasyonu sağlamaktadır. Ergoline’ nın ergonomik tasarımı, karmaşık süreçleri basitleştirir ve hem verimliliği, hem de üretkenliği kullanıcıya sunar. Modüler yapısı sayesinde kolaylıkla özelleştirilebilir ve özel gereksinimlere adapte olabilir. Ergoline kapalı gövdesi ve güçlendirilmiş süspansiyon elemanları ile güvenli bir kaynak ortamı sağlar. Bu konsept en yeni ARO teknolojisinin sonucudur ve tüm karmaşık kaynak ihtiyaçlarına yanıt verir.

2. Ergolean

İmalat sanayi sürekli düşük maliyet ve daha yüksek karlılık için çabalıyor. ARO Ergolean kaynak tabancası ürün yelpazesini sunarak bu ihtiyaçlara cevap veriyor. Daha standart bir tasarım ile birlikte maliyet/performans oranına göre seçilmiş bileşenlerden oluşan Ergolean serisi verimlilik, güvenlik ve güvenilirlikten ödün vermeden Ergoline serisinin tüm temel fonksiyonlarını kapsar.

3. Prototipler / Küçük Üretim: Ergoflex   

ARO prototiplerin geliştirilmesi veya küçük seri üretimi ve müşterilerin taleplerine yanıt verebilecek esneklik için Ergoflex tabancalarını sunuyor. Ergoflex tasarımı; aynı tabanca gövdesine çeşitli kaynak başlıkları eklenerek uygulamanın kolay ve hızlı değişimine olanak sağlar. Örneğin tabancayı X türünden C türüne değiştirmek 20 dakikadan kısa sürer.

 

İlgili Videolar