ARO Welding Technologies - Türkiye

ARO Welding Technologies, otomotiv ve diğer sektörlerde kullanılan robotlu kaynak sistemleri, manuel kaynak tabancaları, sabit kaynak makineleri ve kaynak kontrol sistemleri alanında dünya lideridir.

Kurucusu Albert Rolland adının bir kısaltması olan ARO, 1949 yılında otomobil gövde pazarı için kaynak makineleri üreterek sektöre giriş yapmıştır. Bugün ARO , Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’de son teknoloji kaynak ekipmanları üretmekte ve Belçika, Almanya, Meksika, İspanya, İsveç, Slovakya ve İngiltere’deki yatırımları ve diğer ülkelerdeki partnerleri ile kurduğu büyük ağ yoluyla küresel otomotiv müşterilerine hizmet vermektedir. ARO eski Alman DAX mühendislik grubu, IWKA AG parçasıydı ve 2006 yılında Langley grubun bir parçası haline geldi.

ARO teknolojisi, güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden üstün teknolojisini kabul görmüş müşteriler tarafından seçilmektedir. Her ürün yatırımı en kısa sürede geri dönüş sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Uzmanlığı ve sürekli gelişen yeni teknolojisi sayensin de ARO otomobil sektörü ve diğer sektörlerdeki taleplere, yenilikçi ürünleri geniş bir yelpazede sunmaktadır.

CAVA Makina, ARO Welding Technologies Türkiye Distribütörüdür.

https://www.arotechnologies.com/en-GB

Youtube:         https://www.youtube.com/user/AROTechnologies

Facebook:       https://www.facebook.com/ARO-Welding-Technologies-328813820885988/

Linkedin:         https://www.linkedin.com/company/aro-welding-technologies-ltd