Tünkers Group Türkiye

İkinci nesil bir Alman aile şirketi olan Tünkers bir makine mühendisliği şirketinden dönüşüp seri üretim için uluslararası bir otomasyon teknolojisi sağlayıcısı haline gelmiştir.

Dünya genelindeki 1.100 çalışanıyla teknolojiye olan hevesini paylaşarak daha iyi, daha yenilikçi çözümler için sürekli mücadele etmektedir. Bu nedenle Tünkers ürünleri sadece birer ürün değil, kendi mühendisleri tarafından icat edilmiş, tasarlanmış, üretilip dağıtılmış birer çözüm aracıdır. Her zaman müşterileri, OEM'leri, montaj üreticileri ve mühendislik ofisleri ile yakın diyalog içerisinde olarak kendini geliştirmektedir.

Üretim tesislerinin karmaşıklığı sürekli artmasına rağmen, otomasyon hatlarının çekirdeği daima aynı fonksiyonlara dayanır: sıkma, işleme ve taşıma.

Otomotiv ana ve yan sanayinde büyük çaplı üretimin devamlı ve hızlı çalışma koşulları için tasarlanmış, sağlam ve bakım gerektirmeyen bileşenlerden oluşan, robotik hatlarda ise en sık kullanılan halihazırda tahrik, dişli, proses kontrolü ve yeterli ara yüzler ile donatılmış anahtar teslimi bileşenlerle ve dolayısıyla tamamen kenetleme ve taşıma işlevi temsil eden endüstri standardı modüler tasarım sistemleri sunmak başlıca hedefidir.

Tünkers Otomasyon Ürünleri standardı belirledi. Üretim parçalarınız için yenilikçi ve verimli tek işlem veya tüm sistem çözümleri sunabilecek bir ortak arıyorsanız Tünkers hep yanınızda! Hız, esneklik, yılların tecrübesine ve kişisel ilişkilere dayanan yenilikçi konseptlere önem veriyorsanız doğru yerdesiniz.

CAVA Makina, Tünkers Group Türkiye Distribütörüdür.

Tünkers Türkiye Expers indexing positioning

Tünkers Türkiye Sopap Automation

Tünkers Türkiye APM Sistemas Conveying Technology

http://www.tuenkers.de | http://www.tuenkers-modular-automation.com

Youtube:         https://www.youtube.com/user/TuenkersMaschinenbau/

Facebook:       https://www.facebook.com/TuenkersMaschinenbau/

Twitter:            https://twitter.com/Tuenkers

Linkedin:         https://www.linkedin.com/company/tuenkers/